„Pomysły na karty podarunkowe? To nie dla mnie ”, możesz pomyśleć, gdy nie możesz zdecydować się, co dać w prezencie znajomemu, kompletując prezenty na święta. W przeszłości mogłeś zdecydowanie opierać się wręczaniu kart podarunkowych, ale być może zbyt wcześnie zraziłeś się do tego pomysłu. Karty upominkowe, zwłaszcza starannie dobrane, są wspaniałym prezentem. Są bardzo przydatne, dają odbiorcy pewną siłę decyzyjną i odciążają Cię – czego ich nie polubić?

Oczywiście karta podarunkowa była kiedyś uważana za prezent dla kupującego w ostatniej chwili, ale teraz pomysły na karty podarunkowe nie są dokładnie tym bezosobowym prezentem, co kiedyś. Nadal są absurdalnie łatwe w zakupie, a teraz są bardziej osobiste niż kiedykolwiek dzięki subskrypcjom i usługom dostępnym dla każdej osoby. W wielu przypadkach wybranie przemyślanej karty podarunkowej, która daje obdarowanej osobie nową możliwość – podróżowania (nawet wirtualnie), spróbowania nowych potraw, poszerzenia wiedzy o modzie – jest w rzeczywistości nawet bardziej wzruszająca niż inny uniwersalny zestaw podarunkowy ze swetrem lub balsamem. Podaruj swojemu przyjacielowi-kinomanowi kartę podarunkową Netflix lub, dla swojej siostry łakomczuszki, kartę do wykorzystania w Mouth.com, aby mogła cieszyć się najlepszymi ręcznie wyrabianymi produktami spożywczymi.

Najlepsze prezenty to te, które są często używane, a te pomysły na karty podarunkowe z pewnością zostaną wykorzystane, gdy tylko skończą się święta (jeśli nie wcześniej). Nie bój się zastąpić karty podarunkowej lub innej potrzeby podarunkowej; jest rok 2021 i prawie każdy z pewnością doceni tę myśl i wysiłek.

Zanim włożysz tę kartę do dużej starej koperty, zastanów się nad wykorzystaniem naszych pomysłów na kreatywną prezentację, aby prezent w postaci karty podarunkowej był naprawdę wyjątkowy. Odpowiednie, kreatywne opakowanie poprawi wrażenia, jakie daje karta podarunkowa – chyba że jest to e-karta podarunkowa. W takim przypadku będziesz musiał popracować nad swoim kreatywnym przekazem.

Poniżej przedstawiamy trzy uniwersalne pomysły na kartę podarunkową.

AirBnB

Podróże mogły trochę zwolnić tempa ze względu na sytuację, ale piękno karty podarunkowej Airbnb polega na tym, że można ją wykorzystać na przyszłą wycieczkę poza miasto, pobyt w podróży lub wirtualne doświadczenie Airbnb. (Wirtualne degustacje wina są teraz na topie, gdybyś jeszcze o tym nie wiedział). Jeśli pragnienie podróżowania rośnie u osoby, którą chcesz obdarować, użyj tego prezentu, aby przypomnieć im, że nadal mogą uciec w nieznane przynajmniej mentalnie.

Pomysł na prezentację karty podarunkowej: opcje dostawy są dostępne tylko przez e-mail lub tekst, więc najlepszym sposobem na kreatywne wykorzystanie tego prezentu jest napisanie sensownej wiadomości. Masz tylko 150 znaków, więc bądź zwięzły – rozważ napisanie listy najlepszych wspólnych podróży lub jednego ulubionego (krótkiego) wspomnienia z podróży.

Netflix

Karta podarunkowa do Netflixa to rewelacyjna sprawa w dobie, w której większość kin jest pozamykanych, a osoba, którą chcesz obdarować, jest kinomaniakiem. Dzięki tej karcie, może oglądać wszystkie najlepsze programy w serwisie Netflix, oglądać filmy od oryginalnych filmów Netflix po klasykę i współczesne hity, a także sprawić, że czas minie szybciej i przyjemniej.

Pomysł na prezent na kartę podarunkową: wyślesz kartę podarunkową pocztą e-mail, więc poświęć trochę czasu na burzę mózgów, jaki kreatywny przekaz zechcesz wysłać wraz z prezentem – zalecamy cytat z ich ulubionego programu, który jest również transmitowany w serwisie Netflix.

Amazon

Zdecyduj się na prezent dla przyjaciela lub członka rodziny w sklepie, korzystając z e-karty Amazon, którą będzie mógł wykorzystać na wiele innych sposobów. Jeśli nie jesteś przekonany do Amazona, równie dobrze możesz postawić na Allegro lub inną, dostępną w naszym kraju platformę umożliwiającą zakupienie towarów.

Pomysł na prezentację karty podarunkowej: niech opakowanie mówi samo za siebie.

Artykuł powstał na podstawie giftmall