Jędrna skóra i promienna cera to zasługa równowagi czyli harmonii ciała i duszy. Wpływa na nią wiele czynników, takich jak zdrowa dieta, trening codzienna pielęgnacja czy odpoczynek.

 

Można stosować różne kosmetyki do nawilżania skóry, polecanymi kosmetykami są na przykład kosmetyki marki Bioterm.Zawierają one dawkę łagodzące czystego wyciągu z planktonu termalnego. Nikogo nie trzeba przekonywać że bardzo ważna jest również woda, w czasie letnich miesięcy nasz organizm traci dużo wody około półtora litra na dobę a w lecie nawet więcej. Niedobory trzeba szybko uzupełnić. Nawilżenie skóry i organizmu należy wykonywać i od środka i od zewnątrz.

 

Letnie słońce również bardzo wysusza skórę, pierwszym zauważalnym symptomem jej odwodnienia jest wrażenie ściągnięcia po umyciu twarzy. Wtedy zmniejsza się elastyczność skóry, pojawiają się na niej zmarszczki. By temu zapobiec trzeba pamiętać o intensywnym w nawilżaniu. Cała linia kosmetyków Bioterm pomaga w pielęgnacji ciała, skóry, nawilżanie skóry poprzez stosowanie kremu i innych kosmetyków.