Spędzanie godzin przed lustrem, wielokrotne nawijanie pasm włosów, ból ramion. Jeżeli to właśnie z tym kojarzy ci się zabieg samodzielnego kręcenia włosów wiedz, że możesz odetchnąć z ulgą. Na rynku bowiem bezproblemowo znajdziesz lokówki, które zrobią większość pracy za ciebie. Brzmi zbyt pięknie, aby było to prawdziwe? A jednak.

Idealne loki bez wysiłku

Dawno już skończyły się czasy, gdy musimy skrupulatnie nawijać kosmyki na lokówkę. Technologia poszła do przodu również w tej dziedzinie i na rynku pojawiły się lokówki automatyczne, momentalnie zyskując rzesze zadowolonych użytkowniczek. Lokówka ta jest niezwykle wygodnym sposobem na uzyskanie doskonałych loków. Za jej pomocą możemy stworzyć zarówno delikatne fale, zmysłowe loki, jak i cienkie sprężynki. Zależy to od trybu, jaki ustawimy oraz struktury naszych włosów. Lokówka ta samodzielnie nawija pasma włosów na wewnętrzny wałek. Jedyne co my musimy zrobi, to wydzielić pasma i odpowiednio je w niej umieścić.

Wymagania co do włosów

Niezwykłą zaletą jest, że lokówka ta jest w stanie pokręcić każdy typ i długość włosów. W tradycyjnych modelach posiadaczki krótszych włosów często miały problem z nawinięciem pasma na wałek. Lokówka automatyczna krótkie włosy kręci tak samo dobrze, jak dłuższe. Posiadaczki takich włosów nie muszą martwić się o jej utrudnione użytkowanie, ponieważ taka lokówka w zasadzie sama tworzy idealne loki. Jedyne co musimy zrobić to umieścić w niej pasmo włosów i zaczekać. Jest to więc idealne rozwiązanie dla każdej kobiety.