Wielu pracodawców, wybiera dla swoich pracowników eleganckie, proste oraz jednolite ubrania, które idealnie prezentują się, oraz oddają szacunek klientowi. Najczęściej spotykanym strojem pracowniczych w przypadku obsługi klienta, jest prosta, elegancka, biała bluzka, oraz ciemne spodnie lub spódnica. Ubranie to, wymaga dopasowania odpowiedniej bielizny, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Jeśli nie wiesz, jaką bieliznę wybrać, koniecznie sprawdź jaki kolor biustonosza pod białą bluzkę wybrać.

Idealnie dopasowania bielizna, do białej, lekko prześwitującej bluzki. Jaki kolor stanika pod białą bluzkę

Białe bluzki, choć są ładne i pasują niemal do każdego rodzaju garderoby, mają ogromny minus. Często prześwitują, dlatego trzeba dobrać do nich odpowiednią bieliznę. Kobiety, które chcą ubrać białą bluzkę, często sięgają po biustonosz w tym samym kolorze. Czy to dobre rozwiązanie? Niestety nie. Biały biustonosz bardzo mocno rzuca się w oczy. Pod bluzką dostaje, podkreślając biust. Nie daje się więc do pracy. Aby wyglądać estetycznie, nie zwracając przy tym uwagi na sylwetkę oraz biust, kobieta powinna założyć biustonosz w kolorze cielistym. Tylko taki kolor, zapewni komfort podczas pracy, oraz zapobiegnie wstydliwej wpadce. Jeśli planujesz ubrać białą bluzkę upewnij się, że w Twojej szafie znajduje się właśnie ten stanik.

Dlaczego warto postawić na bieliznę w odcieniu cielistym?

Bielizna cielista, przez zbliżony odcień do skóry kobiety, nie wyróżnia się, dlatego doskonale nadaje się do prześwitujących bluzek, sukienek, lub koronek, pod którymi wygląda naturalne. Choć występuje w różnych odsłonach, najlepiej zdecydować się na delikatny fason, bez dodatkowych ozdób, typu koraliki, koronka czy haft. Równie pożądaną wersją jest tak zwany biustonosz sportowy, który nie tylko wygląda ładnie, ale również jest wygodny i komfortowy. Dzięki niemu, z łatwością można wykonywać ćwiczenia, schylać się czy wykonywać gwałtowne ruchy, gdyż nie odkształca się on, oraz nie przesuwa. To jedna z najlepszych wersji bielizny, zwłaszcza dla kobiet w stałym ruchu.