Opole – to pozornie małe miasto zaskoczy nas na pewno całkiem sporym wyborem przeróżnych perfum. Jak znaleźć te najlepsze? Czym się kierować?

Drogerie i perfumerie Opole – prawdziwa misja

Wchodzimy do sklepu z perfumami w Opolu i co się dzieje? Nagle widzimy mnóstwo przeróżnych flakoników. Które wybrać? Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że drogerie i perfumerie Opole to zdecydowanie nie miejsce, do którego możemy wejść zmęczeni czy głodni. Ponadto warto wcześniej poczytać trochę o różnych rodzajach perfum, żeby choćby i mniej więcej zdecydować, jakie w ogóle leżą w naszym guście- czy są to perfumy orientalne, drzewne, kwiatowe? Co więcej pamiętajmy, aby nie wąhać a wiele na raz. Jeśli po kilku próbach zapach nam się nie podoba, to lepiej wrócić innego dnia.

woda kolońska a perfumy

Jest jedno jeszcze zagadnienie, które zdecydowanie trzeba poruszyć, a mianowicie – woda kolońska a perfumy, jaka jest różnica? Generalnie woda kolońska powstała w kolonii, ma stosunkowo mało olejków eterycznych opartych głównie na bazie cytrusów w połączeniu z łatwo ulatniającym się, wysokoprocentowym alkoholem.